Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Nupen, Kjell (1955-2014)
Drøm om Venezia

Olje på lerret
72x97
Signert nede t.h.: K. Nupen

Signert og påtegnet med tittel på italiensk av kunstneren på baksiden av lerretet: "Sogno di Venezia K. Nupen".
Malt i Venezia i 1987-88.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000