Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Fra Tydalssuiten

Akvarell
76x56
Signert nede t.v.: JJ.

Nummerert nede t.v.: NR 26. Noe utydelig påtegnet nede t.v.: "J.E.D"(?).
Fra 1981.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000