Bødtker, Maria(1865-1937)
Oppstilling med stettfat og frukt
Olje på lerret
47x47
Signert nede t.v.: M. Bødtker
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 5 500
Olje på lerret
47x47
Signert nede t.v.: M. Bødtker
Vurdering
NOK 3 000