Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Bødtker, Maria (1865-1937)
Oppstilling med stettfat og frukt

Olje på lerret
47x47
Signert nede t.v.: M. Bødtker

Vurdering
NOK 3 000