Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Tidemand, Adolph (1814-1876)
Studiehode

Olje på lerret, oppklebet på plate
38,5x33
Signert nede t.v.: AT

Påtegnet på baksiden av platen: "Studie malet af Professor Ad. Tidemand. Tilhører efter Edv. Grieg og hustrus død, Ad, eller Constance Tidemand.".

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000