Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Bergslien, Nils (1853-1928)
Kollekt 1903

Akvarell på grålig papir, oppklebet på papp
36,5x37
Signert og datert nede t.h.: Nils Bergslien 1903

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering