Bergslien, Nils(1853-1928)
Kollekt 1903
Akvarell på grålig papir, oppklebet på papp
36,5x37
Signert og datert nede t.h.: Nils Bergslien 1903
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
36,5x37
Vurdering