Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Bergslien, Nils (1853-1928)
Hornblåsing

Akvarell på grålig, middels tynt papir, oppklebet
på papplate 33x25
Signert nede t.h.: N. Bergslien

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering