Bergslien, Nils(1853-1928)
Hornblåsing
Akvarell på grålig, middels tynt papir, oppklebet
på papplate 33x25
Signert nede t.h.: N. Bergslien
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
på papplate 33x25
Vurdering