Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Holbø, Kristen (1869-1953)
Utsikt over Lillehammer 1945

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 45.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 86 000