Holbø, Kristen(1869-1953)
Tidlig vår Gamleveien 1945
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 45.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Kristen Holbö "Tidlig vår" Gamleveien".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 84 000