Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Tidlig vår Gamleveien 1945

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 45.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Kristen Holbö "Tidlig vår" Gamleveien".

Vurdering

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 84 000