Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Krantz, Nils (1886-1954)
Stilleben 1942

Olje på lerret
55x65
Signert nede t.v.: Krantz

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden: "Stilleben 1942". Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Krantz -42".

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000