Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Gjesdal, Thoralf (1903-1963)
To sittende kvinner

Olje på lerret, oppklebet på plate
35x40
Signert nede t.v.: T. Gjesdal

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 500