Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Oppstilling med krukke, vase og kanne 1944

Olje på plate
65x80
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. -44

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000