Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Fra Mjøsa 1955

Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 55.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 37 000