Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Krauskopf, Bruno (1892-1960)

Olje på plate
63x76
Signert nede t.h.: B. Krauskopf

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering