Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1888

Olje på lerret
40x65
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1888.

Tittel på plakett på rammen: "View on the Sognfjord Norway. A. Askevold.".

Vurdering

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000