Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Havneparti i måneskinn 1857

Olje på lerret
45x60
Signert og datert nede t.v.: Morten Müller 1857

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000