Aulie, Reidar(1904-1977)
Hage med blomstrende frukttrær
Olje på lerret
86x100
Signert nede t.v.: Aulie
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
86x100
Signert nede t.v.: Aulie
Vurdering
NOK 30 000–50 000