Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Hage med blomstrende frukttrær

Olje på lerret
86x100
Signert nede t.v.: Aulie

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 44 000