Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Oppstilling med blomster ved et vindu

Olje på lerret
91x66
Signert nede t.h.: R. Thygesen

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Rudolph Thygesen 1903". Lerretet bemalt på baksiden.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00