Hanno, Carl von(1901-1953)
Solbadende kvinner og menn 1934
Olje på lerret
89x116
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 34
Salon des Tuileries, Paris 1935, påtegnet med noe utydelig tittel: "..tistes".
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000