Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Lysthus i parklandskap 1873
Olje på lerret
33x28
Signert og datert nede t. v.: H. W. Anker-73
Påtegnet på baksiden: Til Oberst Beck og Frue Julaften 1873 fra Herman W. Anker.
Vurdering
Tilslag NOK 10 500