Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Abrahamsson, Ola (1883-1980)
Parklandskap

Olje på plate
56x68
Signert nede t. h.: O. A.

På baksiden portett av en sittende kvinne.

Vurdering
NOK 4 000