Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Foss 1872
Olje på lerret
34x29
Noe utydelig signert og datert nede t. v.: H. W Anker 72
Vurdering
NOK 2 000–4 000
Tilslag NOK 10 500
Olje på lerret
34x29
Vurdering
NOK 2 000–4 000