Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Foss 1872

Olje på lerret
34x29
Noe utydelig signert og datert nede t. v.: H. W Anker 72

Vurdering
NOK 2 000–4 000

Tilslag NOK 10 500