Komposisjon 1986
Olje på lerret
148x148
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Johan 2/7 -86 Weidemann
Påtegnet på baksiden av lerretet: "Til Johan fra dine venner på fire og to - her på Ringsveen". Proveniens: Har tilhørt Johan H. Stenersens samling.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000