Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1986

Olje på lerret
148x148
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Johan 2/7 -86 Weidemann

Påtegnet på baksiden av lerretet: "Til Johan fra dine venner på fire og to - her på Ringsveen". Proveniens: Har tilhørt Johan H. Stenersens samling.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000