Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Lie-Jørgensen, Thorbjørn(1900-1961)
Sol over Nødingen 1952

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: Th. Lie-Jørgensen 52

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Kunstnernes Hus, Oslo 1952 (?).

Vurdering

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 37 000