Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Hjem fra fiske

Olje på lerret
70x75
Signert nede t.v.: Erik Harry J.

Signert, datert "1959" og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000