Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Smith-Hald, Frithjof (1909-1989)

Olje på lerret
46x59
Signert nede t.h.: F. SH.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering