Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Smith-Hald, Frithjof(1909-1989)

Olje på lerret
46x59
Signert nede t.h.: F. SH.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00