Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Smith, Carl Frithjof (1859-1917)
Fjordlandskap 1873

Olje på lerret
18x25
Signert og datert nede t. h.: C Smith 73.

Angivelig fra Hardanger.

Vurdering
NOK 1 000