Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Elveparti med figurer

Olje på plate
46x55
Signert nede t. v.: Bj. Smith-Hald

Vurdering

Tilslag NOK 3 000