Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Smith-Hald, Bjørn (1883-1964)
Elveparti med figurer

Olje på plate
46x55
Signert nede t. v.: Bj. Smith-Hald

Vurdering