Fra en hage
Olje på plate
21x26
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
21x26
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering