Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Fra en hage

Olje på plate
21x26
Signert nede t.h.: Weidemann.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering