Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Smith-Hald, Frithjof (1909-1989)
Komposisjon 1966

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.v.: F SH 66

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000