Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Smith-Hald, Frithjof(1909-1989)
Komposisjon 1966

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.v.: F SH 66

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00