Smith-Hald, Frithjof(1909-1989)
Komposisjon 1966
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.v.: F SH 66
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Olje på lerret
38x46
Vurdering
NOK 5 000