Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Blomstrende frukttre

Olje på plate
26x21
Signert nede t.h.: Weidemann.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering