Blomstrende frukttre
Olje på plate
26x21
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
26x21
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering