Smith-Hald, Frithjof(1909-1989)
Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: F. SH.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Komposition Frithjof Smith-Hald 1965."
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 4 500