Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Smith-Hald, Frithjof(1909-1989)

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.h.: F. SH.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Komposition Frithjof Smith-Hald 1965."

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 4 500