Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Smith-Hald, Frithjof (1909-1989)

Olje på lerret
24x33
Signert nede t.h.: F. SH.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Komposition Frithjof Smith-Hald 1965."

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000