Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tannæs, Marie (1854-1939)
Fra Strandebarm i Hardanger 1927

Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Marie Tannæs. 1927.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Strandebarm Hardanger", samt påtegnet samme sted: "Tannes Skovvn 49".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000