Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tannæs, Marie (1854-1939)
Sydlandsk kulturlandskap

Olje på lerret
31x49
Signert nede t.h.: Marie Tannæs.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering