Tannæs, Marie(1854-1939)
Sydlandsk kulturlandskap
Olje på lerret
31x49
Signert nede t.h.: Marie Tannæs.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 9 500
Olje på lerret
31x49
Vurdering