Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Budeie ved vanningssted 1914

Olje på lerret
140x192
Signert og datert nede t.h.: Chr. Skredsvig. 1914.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 85 000