Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Dobloug, Jørgen(1945-2018)
Syver

Akryl på lerret
75x50
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jørgen Dobloug 89

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00