Dobloug, Jørgen(1945-2018)
Syver
Akryl på lerret
75x50
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jørgen Dobloug 89
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Akryl på lerret
75x50
Vurdering