Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Grantre og hus

Olje på lerret
111x64
Signert på baksiden av lerretet: Torstein

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00