Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Torsteinson, Torstein (1876-1966)
Grantre og hus

Olje på lerret
111x64
Signert på baksiden av lerretet: Torstein

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000