Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Hamsun, Tore (1912-1995)
Abstrakt blå mann 1955

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: Hamsun 55.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500