Hamsun, Tore(1912-1995)
Abstrakt blå mann 1955
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: Hamsun 55.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 12 500
Olje på lerret
81x100
Vurdering