Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Hamsun, Tore(1912-1995)
Abstrakt blå mann 1955

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: Hamsun 55.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 12 500