Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Weiglin, Egil(1917-1997)
Hus i landskap

Olje på plate
60x80
Signert nede t.v.: Weiglin

Påtegnet på baksiden av platen: ..vgivende kilde".

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00