Weiglin, Egil(1917-1997)
Hus i landskap
Olje på plate
60x80
Signert nede t.v.: Weiglin
Påtegnet på baksiden av platen: ..vgivende kilde".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Olje på plate
60x80
Signert nede t.v.: Weiglin
Vurdering