Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Weiglin, Egil (1917-1997)
Hus i landskap

Olje på plate
60x80
Signert nede t.v.: Weiglin

Påtegnet på baksiden av platen: ..vgivende kilde".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering