Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Fra skjærgården

Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra skjærgaarden".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000