Krohg, Christian(1852-1925)
Fra skjærgården
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: C Krohg
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra skjærgaarden".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering