Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Mordt, Gustav Adolph(1826-1856)
To roende menn i fjordlandskap

Olje på lerret
18x25
Signert nede t.h.: M

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "G. A. Mordt 1826-1856" og "Mort Tilhörer oberst Spörck".

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 10 500