Carlsen, Bjørn(1945-)
Skogdemon 1993
Akvarell
92x75
Signert og datert nede t.h.: Bj Carlsen. 1993
Påtegnet med tittel og feilaktig datering:"1996" på lapp på baksiden.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Akvarell
92x75
Vurdering
NOK 30 000–50 000