Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Carlsen, Bjørn (1945-)
Skogdemon 1993

Akvarell
92x75
Signert og datert nede t.h.: Bj Carlsen. 1993

Påtegnet med tittel og feilaktig datering:"1996" på lapp på baksiden.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000