Jorde, Lars(1865-1939)
Skiløpere 1925
Olje på plate
41x46
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 25
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
41x46
Vurdering