Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Skiløpere 1925

Olje på plate
41x46
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 25

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000