Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Skiløpere 1925

Olje på plate
41x46
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 25

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000