Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Rognebærtre 1907

Olje på lerret, oppklebet på plate
40x44
Signert og datert nede t.h.: Th. E 07

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00