Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Kjerra 1973

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie 73

Signert, datert og påtegnet med tittel: "Reidar Aulie -73 "Kjærra"".

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000