Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Soot, Eyolf(1859-1928)
Interiør med to skrivende menn

Olje på lerret
36x49
Usignert

Angivelig Eyolf Soot.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 16 500