Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Soot, Eyolf (1859-1928)
Interiør med to skrivende menn

Olje på lerret
36x49
Usignert

Angivelig Eyolf Soot.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 500