Soot, Eyolf(1859-1928)
Interiør med to skrivende menn
Olje på lerret
36x49
Usignert
Angivelig Eyolf Soot.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 16 500
Olje på lerret
36x49
Usignert
Angivelig Eyolf Soot.
Vurdering