Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Skari, Edvard (1839-1903)
Kystlandskap med seilbåter 1869

Olje på lerret
58x86
Signert og datert nede t.h.: E Skari 1869.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000