Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Saabye, Carl (1807-1878)
Hunderfossen

Olje på lerret
29x37
Noe utydelig signert nede t.v.: Saabye

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Hunderfossen i Logen, Norge Hr ... ... ...tilegnet fra Saabye".
Dansk kunstner.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering