Saabye, Carl(1807-1878)
Hunderfossen
Olje på lerret
29x37
Noe utydelig signert nede t.v.: Saabye
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Hunderfossen i Logen, Norge Hr ... ... ...tilegnet fra Saabye".
Dansk kunstner.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000