Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Saabye, Carl(1807-1878)
Hunderfossen

Olje på lerret
29x37
Noe utydelig signert nede t.v.: Saabye

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Hunderfossen i Logen, Norge Hr ... ... ...tilegnet fra Saabye".
Dansk kunstner.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000