Dahl, Siegwald(1827-1902)
Stående hund
Olje på papir, oppklebet på plate
24x31
Noe utydelig signert oppe t.v.: S. Dahl
Påtegnet på baksiden av platen: "Sigvald Dahl".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
24x31
Vurdering