Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Dahl, Siegwald (1827-1902)
Stående hund

Olje på papir, oppklebet på plate
24x31
Noe utydelig signert oppe t.v.: S. Dahl

Påtegnet på baksiden av platen: "Sigvald Dahl".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering