Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Fra Prestøen i Sundfjord 1878

Olje på lerret
35x59
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1878

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "A: Askevold. Præstøen i Söndfjord.".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000 med forbehold